Baskılı Karton Bardak Çeşitleri

Baskılı karton bardak çeşitleri: Günümüzde neredeyse her alanda karşımıza çıkan baskılı karton bardak birçok çeşide sahiptir. Bu bardakları kullanacağınız alana göre seçebilirsiniz. Böylece siz de kullan at özelliğine sahip pratik ve hafif bu bardaklar ile müşteri memnuniyetini sağlayabilirsiniz.

En sık karşılaşılan baskılı karton bardak çeşitleri; kapaklı baskılı karton bardaklar, baskılı sıcak karton bardaklar, baskılı soğuk karton bardaklar ve baskılı şeffaf karton bardaklar olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu bardak çeşitlerinin her biri tamamıyla ihtiyaç dahilinde müşteri istekleri doğrultusunda üretilmektedir. Ayrıca bu bardaklar tamamen doğal malzemeden üretildiği için insan sağlığına da faydalıdır. Bununla birlikte geri dönüşüme uygun yönleriyle baskılı karton bardaklarımız çevre dostu bir anlayışla üretilmektedir.

Bütün karton bardaklar geri dönüşüme uygun zannedilse de bu konuda büyük bir yanılgı vardır. Birçok karton bardak plastik içerdiğinden geri dönüşüm için uygun bir yapıda değildir. Ancak firmamız bu konuda hassas davranarak tamamen geri dönüşüme uygun üretim yapmaktadır. Böylece hammadde kaynağı israfının önüne geçmeyi, zamandan ve enerjiden tasarruf ederek aynı zamanda ülke ekonomisine de katkı sağlamayı hedefliyoruz.

En Popüler Karton Bardaklar

En sık karşılaşılan karton bardakların baskılı karton bardak olduğunu söyleyebiliriz. Bu konuda firma logosu veya ismi ya da istek doğrultusunda herhangi bir slogan baskı olarak kullanılabilir. Hangi baskıyı isterseniz belirttiğiniz renk ve model detayı ile birlikte en iyi şekilde üretim sürecine dahil ediyoruz. Yılların verdiği tecrübeyle çalışan ekibimiz müşteri memnuniyeti odaklı hareket ederek, en iyi verimi alacağınız şekilde hizmet sunmaktadır.

Diğer tüm karton bardaklar gibi baskılı karton bardaklarımız da çevre dostu olarak üretilmektedir. Bu bardaklar doğada kendiliğinden kaybolarak çevreye zarar vermeyen bir süreçten geçmektedir. Ayrıca bu bardakların kolay taşınabilmesi firmanızın geniş bir reklam alanına sahip olmasını sağlar. Sıcak ve soğuk bütün içeceklerde kullanabileceğiniz karton bardaklar sızma, akma, kırılma yapmadığından müşteri memnuniyetini sağlamanıza da yardımcı olur.

Baskılı Karton Bardak Modelleri

Baskılı karton bardak modelleri evde, işte, yolda ve daha birçok alanda en sık tercih edilen bardak çeşitlerindendir. Bu bardaklar kullan at özelliğine sahip olduğundan daha hijyenik bir kullanım olanağı sunar. Yine hafif yapıları daha rahat taşınmalarına olanak sağlar. Kapaklı ya da kapaksız hangi karton bardağı kullanırsanız kullanın memnun kalacaksınız.

Sitemizi inceleyerek kullanım alanınıza uygun karton bardak tercihi yapabilirsiniz. Ofis ortamı, hastane, dershane, okul, özel gün organizasyonları aklınıza gelebilecek her alana uygun baskılı karton bardak üretimi yapıyoruz. Istekleriniz doğrultusunda bu karton bardaklara logo veya baskı çeşitleri ekliyoruz. Yapmanız gereken tek şey bizimle iletişime geçerek sahip olmak istediğiniz karton bardağın ölçü, renk ve baskısı hakkında detay vermektir. En kaliteli karton bardakları memnuniyetinizi sağlamak adına en hızlı şekilde talepleriniz doğrultusunda üretiyoruz.

Karton Bardağın Sağladığı Avantajlar

Karton bardaklar birçok avantaj sağlar. Bu avantajların başında karton bardakların sağlıklı, hafif ve kullan at özelliğine sahip olması gelir. Bu özellikler karton bardağın daha hijyenik olmasını da sağlar. Ayrıca firma logosunun eklendiği baskılı karton bardak seçeneği bu bardakları daha avantajlı hale getirir. Böylece firmalar bu bardaklar sayesinde daha kurumsal bir görüntüye kavuşur ve iyi bir reklam elde eder.

Yukarıda saydığımız bütün avantajlardan faydalanmak isterseniz siz de bizimle iletişime geçerek karton bardak siparişi verebilirsiniz. Böylece siz de müşteri memnuniyetini sağlayacak üstün kalitede karton bardaklara sahip olabilirsiniz. Ayrıca bizi tercih etmeniz durumunda çevre dostu bir seçim de yapmış olacaksınız.

Ardencup

170 gr + 18 gr PE
net 3,6 gr/1 Ad

Ardencup

170 gr + 18 gr PE
net 3,6 gr/1 Ad

Ardencup

170 gr + 18 gr PE
net 3,6 gr/1 Ad

Ardencup

170 gr + 18 gr PE
net 3,6 gr/1 Ad

Ardencup

170 gr + 18 gr PE
net 3,6 gr/1 Ad

Karton bardağınıza bastırmak istediğiniz içeriği (logo,fotoğraf, resim, yazı) +90 532 776 11 22 numaralı WhatsApp hattımıza gönderebilirsiniz., .

TOP