Baskılı Karton Bardak Kullanım Alanları

Baskılı karton bardak aklınıza gelebilecek her yerde kullanılabilme imkanına sahip bir özelliğe sahiptir. Evde, işte, piknikte, doğum günü partilerinde , özel kutlamalarda, yolda, araçta, kampta.. her yerde bu bardakları kullanarak daha rahat hareket edebilirsiniz. Bu bardaklar özellikle yukarıda saydığımız kalabalık ortamlarda kurtarıcı bir araç olmaktadır. Böyle zamanlarda kullan at özelliğine sahip bir bardak kullanmak sizi bulaşık derdinden kurtarır. Ayrıca isteğiniz doğrultusunda kullanım alanına veya günün anlam ve önemine uygun baskılar da yapılmaktadır. Bu baskılarla karton bardaklar daha dikkat çekici ve daha işlevsel bir hale gelmektedir.

Baskılı karton bardaklar sağlam ve dayanıklı yapısı sayesinde her alanda güvenle kullanılmaktadır. Bütün sektörlere ve günlük hayatın tüm alanlarında bu karton bardakları görmek mümkün. Bu kadar yaygın bir kullanım çevre için de büyük bir tehlike oluşturmaktadır. Tüm karton bardaklar geri dönüşüme uygun zannedilse de bu konuda büyük bir yanılgı vardır. Bir-çok karton bardak plastik barındırır. Bu yüzden geri dönüşümü mümkün olmaz. Firmamız bu konuda da sektörde büyük bir fark atıyor.

Çevre dostu, geri dönüşüme uygun karton bardaklar ile hassasiyetle üretim yapıyoruz. Böylece geri dönüşüm yoluyla ülke ekonomisine katkı sağlamayı amaç ediniyoruz. Ayrıca bu bardaklar doğal malzemeden üretildiği için insan sağlığı için de oldukça faydalıdır.

Her Alanda Baskılı Karton Bardak

Baskılı karton bardak özellikle ofis ve işyerlerinde yaygın bir kullanıma sahiptir. Bu bardaklar gün içinde hem sıcak hem de soğuk içecek tüketimine uygun üretilmiştir. Bu içeceklere ihtiyaç duyulduğunda en iyi seçenek karton bardaklardır. Ayrıca bu bardakların baskılı olması firma için de bir çok avantaj sağlar. Tüm bunlarla birlikte karton bardaklar cam bardağa oranla daha hafif yapıda ve plastik bardağa göre daha sağlıklıdır. Bu yüzden bu bardaklar en kullanışlı bardak seçeneği olarak ön plana çıkıyor. Okul için, dershane için, hastane için veya restoran için karton bardak tercihi yapabilirsiniz. Yine catering firmaları, kafeler, siyasi parti ve basın kuruluşları, fabrikalar, oteller, fuar alanları, havaalanları, belediyeler karton bardak tercihinde bulunulan yerlerdir. Toptancı ve dağıtım firmaları, ambalaj ve paketleme firmaları hatta otobüs firmaları da baskılı karton bardak tercih etmektedir.

Bu bardaklar sadece firma için değil kullanıcı için de bir çok avantaj sağlıyor. Bu avantajların başında karton bardakların insan sağlığına yararlı olması ve doğal maddeler kullanılarak üretilmesi geliyor. Yine kullan at özelliği karton bardakları daha hijyenik bir seçenek hâline dönüştürüyor. Hafif yapılı olması, istenilen yere görüşülebilmesi ve içecek bitince atılması karton bardakların sahip olduğu diğer kolaylık ve avantajlardır.

Baskılı Karton Bardak Avantajları

Baskılı karton bardak kullanmak size birçok avantaj sağlar. Bu avantajların başında kolay yoldan firmanızın reklamını yapma imkanı vermesi gelir. Karton Bardaklar üzerine firma logosunu, ismini veya sloganını bastırabilirsiniz. Böylece bu bardakları kullanan her bir müşteri yoluyla ayrı bir reklama sahip olursunuz. Günümüzde rekabetin bütün iş kollarına dağıldığını göz önünde bulundurursak böyle bir reklamın önemini de anlamış oluruz. Ayrıca bu bardakların sahip olduğu kolayca yanında taşınabilme özelliğinden dolayı üzerindeki baskı daha geniş kitlelere ulaşır.

Baskılı karton bardak kullanmanın bir diğer avantajı ise firmaya daha kurumsal bir görünüm katmasıdır. Eğer sektörde yeni bir firmaysanız karton bardaklarınıza baskı yaptırarak daha profesyonel bir imaja sahip olabilirsiniz. Yine bu yöntem firmaların imaj yenileme yöntemlerinden de biridir. Tüm bu avantajlardan yararlanmak için siz de bizi tercih ederek baskılı karton bardaklara sahip olabilirsiniz.

Ardencup

170 gr + 18 gr PE
net 3,6 gr/1 Ad

Ardencup

170 gr + 18 gr PE
net 3,6 gr/1 Ad

Ardencup

170 gr + 18 gr PE
net 3,6 gr/1 Ad

Ardencup

170 gr + 18 gr PE
net 3,6 gr/1 Ad

Ardencup

170 gr + 18 gr PE
net 3,6 gr/1 Ad

Karton bardağınıza bastırmak istediğiniz içeriği (logo,fotoğraf, resim, yazı) +90 532 776 11 22 numaralı WhatsApp hattımıza gönderebilirsiniz., .

TOP