Bio Baskılı Karton Bardak

Bio özelliğine sahip baskılı karton bardak son yıllarda tüm dünya için tehlike oluşturmaya başlayan çevre problemleri konusunda geliştirilmiş önemli bir çözüm yoludur. Bu tür çevre problemlerinin üstesinden gelebilmek adına çevreye ve doğaya dost ürün kullanımı yaygınlaşmaya başlamıştır. Bu anlamda her sektör çevre dostu ürünleri kullanabilirken firmamız da bu konuda duyarsız kalmamakta ve hassasiyetle üretim yapmaktadır.

Firmamız tarafından karton bardaklar üretilirken çevre kirliliğinin azaltılması konusuna dikkat ediliyor. Tamamen doğal maddelerden ürettiğimiz bio bardaklar ile hem sizin sağlığınız için hem de daha sağlıklı bir çevre için çalışıyoruz.

Çevre Dostu Bio Bardaklar

Daha temiz daha sağlıklı bir çevre için duyarlı ve hassas, çevreci bir yaklaşımla üretim yapan firmamız tarafından tasarlanan baskılı karton bardaklar yenilenebilir şekilde hizmetinize sunulmaktadır. Bu bardakların doğada atık olarak kısa sürede yok oldukları da bilinen bir gerçektir. Türkiye'de her yıl milyarlarca karton bardak kullanıldığı bilinmektedir. Bu yüzden bu bardakların çevre dostu olması, doğada kısa sürede yok olması ve geri dönüşüme uygun olması ve aynı zamanda insan sağlığına da zararlı olmaması en önemli konuların başında gelmektedir.

Profesyonel ekibimiz tarafından geri dönüşüme uygun üretilen bio bardaklar sayesinde ülke ekonomisine katkıda bulunmayı da kendimize görev edindik. Böylece bu bardaklar geri dönüştürülerek kaynak israfının önüne geçildiği gibi zaman ve enerji tasarrufu da yapılabilmektedir. Kullan at özelliğine sahip olan diğer bardaklar geri dönüşüme uygun değilken, tamamen doğal malzemeden ürettiğimiz bu bardaklar geri dönüşüm konusunda oldukça uyumludur. Sizde bu bardakları kullanarak hem iş yerinize hem de özel günlerinizde çevreci yaklaşıma destek olabilir ve sağlığınız için en iyi tercihi yapabilirsiniz.

Baskılı Bio Bardak

Baskılı bio bardaklar ile hem sağlıklı bir kullanım seçeneği elde edebileceğiniz gibi hem de baskı sayesinde bu bardakları tamamen isteğiniz doğrultusunda kişiselleştirebilirsiniz. Talebiniz doğrultusunda bu bardaklara şirketinizin logosunu veya ismini basıyoruz. Böylece karton bardaklar yoluyla etkili ve avantajlı bir reklama kavuşmuş olursunuz. Bütün sektörlerin reklama ihtiyaç duyduğunu düşünecek olursak, rekabet ortamında firmanız karton bardaklar sayesinde daha kurumsal bir kimliğe bürünebilir. Bu bardaklar sayesinde imaj tazeleyebilir ve rakiplerinizin karşısında bir adım öne çıkabilirsiniz.

Özel günleriniz için de bu bardaklar oldukça eğlenceli bir seçenek haline dönüşüyor. Ayrıca toplu olarak sipariş verebileceğiniz, farklı boyut ve renklerdeki bu bardaklar sizler için uygun fiyatlarla sunulmaktadır.

Baskılı karton bardak bir diğer özelliği ise kullanım kolaylığına sahip olmasıdır. Bu bardaklar memnuniyetinizi arttırmak adına kaliteli bir üretim sürecinden geçilerek size sunulmaktadır. Sıcak ve soğuk içeceklere karşı oldukça dayanıklı olan bardaklarımız sızmalara, dökülmelere ve kırılmalara karşı da dayanıklıdır. Özellikle sıcak içeceklerinizi rahatlıkla eliniz yanmadan kullanabilirsiniz. Yine kullan at özelliği bu bardakların daha hijyenik olmasını ve daha pratik bir şekilde kullanılmasını sağlıyor. Içeceğiniz bittiğinde bardağınızı istediğiniz gibi atabilirsiniz. Yine kullan at özelliği sayesinde bu bardakların yıkanma zorunluluğu olmadığı için özellikle özel günlerinizde size üstün bir konfor sağlarr.

Karton bardakların kullanım alanı oldukça geniştir. Neredeyse tüm firmalar tarafından tercih edilen bu bardaklar hastane, fabrika, kafeterya gibi yerlerde de çok sık tercih edilmektedir. Yine doğum günü, düğün, kına, nişan gibi organizasyonlarda, her türlü parti ve kutlamalarda bu bardakları tercih ederek misafirlerinizin konforunu arttırabilirsiniz. Siz de yukarıda saydığmız tüm özelliklere sahip bu bardaklara, istediğiniz tasarımda sahip olmak için bizimle iletişime geçerek taleplerinize iletebilirsiniz.

Ardencup

170 gr + 18 gr PE
net 3,6 gr/1 Ad

Ardencup

170 gr + 18 gr PE
net 3,6 gr/1 Ad

Ardencup

170 gr + 18 gr PE
net 3,6 gr/1 Ad

Ardencup

170 gr + 18 gr PE
net 3,6 gr/1 Ad

Ardencup

170 gr + 18 gr PE
net 3,6 gr/1 Ad

Karton bardağınıza bastırmak istediğiniz içeriği (logo,fotoğraf, resim, yazı) +90 532 776 11 22 numaralı WhatsApp hattımıza gönderebilirsiniz., .

TOP