İsimli Karton Bardak

İsimli Karton Bardak:Son yıllarda baskılı karton bardak kullanımı oldukça yaygın hale gelmiştir. Bunlardan biri de daha çok büyük firmalar tarafından tercih edilmekte olan isimli karton bardaklardır. Tamamen talep doğrultusunda özelleştirilebilen bu bardaklar ile firmalar kendi isim ya da logosunu bastırabiliyor. Ayrıca bu bardaklar kişisel kullanım için de uygundur. Özellikle bu ürünler yerel kahve işletmelerinde çok sık tercih edilmektedir.

İsimli baskılı karton bardaklar ile Türkiye’de her sene 4,5 milyar karton bardak kullanıldığı saptanmıştır. Bu rakam Avrupa dahil dünya üzerindeki birçok ülkeye kıyasla en yüksek rakamı vermektedir. Bu yüzden bu bardakların çevre ve insan sağlığı için bazı özelliklere sahip olması gerekir.

Çevre Dostu İsimli Bardaklar

Yukarıda da değindiğimiz gibi karton bardaklar ülkemizde çok sık tercih edilmektedir. Bu yüzden bu ürünlerin çevre dostu olması gerekir. Firmamız tamamen doğal ürünlerden üretilen çevre için tehlike arz etmeyen bir üretimi gözetmektedir. Bu bardaklar doğada kısa sürede yok olurlar. Ayrıca geri dönüşüme tamamen uygun üretilen karton bardaklar ile ülke ekonomisine katkı sağlamayı da hedefliyoruz.

Bütün karton bardaklar geri dönüşüme uygun zannedilse de böyle değildir. Birçok karton bardak iç kısmında plastik barındırır. Bu yüzden geri dönüşüm bu ürünler için mümkün olmaz. Ancak firmamız tamamen geri dönüşüme uygun karton bardak üretimi yapmaktadır. Böylece hem enerji hem de doğal kaynak tasarrufuna destek olmaktayız.

İnsan Sağlığına Faydalı İsimli Karton Bardaklar

Tamamen plastik olan veya içinde plastik barındıran karton bardaklara oranla tamamen doğal malzemeden ürettiğimiz bardaklar insan sağlığı için faydalıdır. Bu konuda hassasiyetle üretim yapan ekibimiz bu bardakları istekleriniz doğrultusunda tasarlayarak memnuniyetinizi de en üst seviyeye çıkarmayı amaç ediniyor. Bu bardaklara istediğiniz logo veya ismi basıyoruz. Böylece firmanızın ismini daha geniş kitlelere ulaştırarak bu bardaklar sayesinde reklama sahip olabilirsiniz. Yine en özel günlerinizde bu bardakları tercih edebilir isminizi bastırabilirsiniz. Tamamen isteğiniz doğrultusunda özelleştirilen ve tasarlanan baskılı karton bardaklar ile sizlere hizmet sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

Kaliteli İsimli Karton Bardaklar

Karton bardakların kaliteli olması oldukça önemlidir. Çünkü bu bardaklar kırılmalara, akmalara, sıcağa ve soğuğa karşı dayanıklı olmalıdır. Firmamız üretimin her aşamasında en kaliteli malzemeleri kullanarak konforunuzu arttıracak bardaklar üretmektedir. Bu bardaklar soğuğa ve sıcağa karşı dayanıklı olduğu için rahatça kullanabilirsiniz. Sıcak içeceklere uygun olan karton bardaklarımızı eliniz yanmadan kullanabilirsiniz. Yine akmalara, dökülmelere karşı da karton bardaklarımız oldukça dayanıklıdır.

Yukarıda saydığımız tüm bu özelliklere sahip bardaklarımızı istediğiniz boyut, renk ve desende tasarlayarak memnuniyetinizi kazanmayı kendimize görev ediniyoruz. Ayrıca yılların verdiği tecrübe ile çalışan uzman ekibimiz size en iyi hizmeti vermek için üretimi en kısa sürede tamamlayarak sektörde fark atmaya devam etmektedir.

Pratik Kullanımlı İsimli Karton Bardaklar

Karton bardaklar kalabalık organizasyonlarda veya iş yerlerinde oldukça kullanışlı bir seçenektir. Bu bardakların hafif olması, yıkama gerektirmeyen at kullan özelliğine sahip olması onları sizin için avantajlı hale getiriyor. Özellikle özel günlerde bu bardaklar adeta kurtarıcı bir seçenek hâline geliyor. Yine kafeler, hastane kafeteryaları, otobüs ve uçak firmaları, şirketler, fabrikalar, kamu kurumları için bu bardakları kullanmak kaçınılmaz oluyor.

Siz de en özel günlerinizde baskılı karton bardak tercihinde bulunabilirsiniz. Bu hijyenik, hafif ve sağlıklı karton bardakları yine  şirketiniz için de tercih edebilirsiniz. Böylece isminizi daha geniş bir alana yayabilirsiniz. İsimli bir karton bardak kullanmak aynı zamanda şirketinize kurumsal bir görünüm de katacaktır.

Ardencup

170 gr + 18 gr PE
net 3,6 gr/1 Ad

Ardencup

170 gr + 18 gr PE
net 3,6 gr/1 Ad

Ardencup

170 gr + 18 gr PE
net 3,6 gr/1 Ad

Ardencup

170 gr + 18 gr PE
net 3,6 gr/1 Ad

Ardencup

170 gr + 18 gr PE
net 3,6 gr/1 Ad

Karton bardağınıza bastırmak istediğiniz içeriği (logo,fotoğraf, resim, yazı) +90 532 776 11 22 numaralı WhatsApp hattımıza gönderebilirsiniz., .

TOP