Logolu Karton Bardak

Logolu karton bardak birçok kurumsal firma tarafından tercih edilmektedir. Sektöre yeni girmiş olan firmalar da yine kurumsal bir kimlik kazanmak için bu tür tercihlerde bulunmaktadır. Bununla birlikte yerel markalarda logolu karton bardakları tercih ederek bu yolla reklam elde etmeyi hedeflemektedir. Bu konuda bir ürüne ihtiyaç duyduğunuzda firmamız kaliteli üretimi ile karşınıza çıkmaktadır. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan ekibimiz ile siz değerli müşterilerimize özelleştirilmiş, sağlıklı ve kaliteli, baskılı, logolu karton bardakları sunmaktan mutluluk duyarız.

Üzerine şirketinizin ismini ya da logosunu yazdığımız ve toplu olarak sipariş verebileceğiniz baskılı karton bardaklarımız sizlere çok uygun fiyatlarla sunulmaktadır. Bu karton bardaklar aynı zamanda bio bardak kategorisinde yer alır. Bio karton bardakların özelliği doğa ve çevre dostu olarak üretilmeleridir. Bu sayede kullan at bardaklar doğayı, çevreyi kirletmez, geri dönüşüme uygunlardır ve doğada kısa sürede yok olurlar. Tüm bu özelliklere sahip üretilen logolu karton bardakları kullanmanın sizin için ne gibi avantajlar sağlayacağına burada genel hatlarıyla açıklayacağız.

Logolu Karton Bardaklar İle Reklama Sahip Olun

Günümüzde rekabetin küçük, büyük bütün iş kollarına dağıldığı bilinen bir gerçek. Küçük firmalar veya sektörde yeni olan şirketler kurumsallaşmak ve adını duyurmak için reklama ihtiyaç duyar. Büyük firmalar ise rekabet ortamında ön plana çıkmak ve sektörde varlığını devam ettirebilmek için reklama muhtaçtır. Bu yönden bakıldığında markaların reklama başvurması artık bir lüks olmaktan çıkıp zorunluluk halini almıştır.

Logolu karton bardak kullanmak söz konusu rekabet ortamında tüm firmalar için oldukça etkili bir reklam aracıdır. Böyle bir reklam hem daha etkilidir hem de daha avantajlıdır. Logolu karton bardaklar ile şirketiniz için her bardak ve her kullanıcı bir reklam aracı haline dönüşür. Ayrıca bu bardakların yanında taşıma özelliği isminizin daha geniş kitlelere ulaşmasını sağlar. Böylece şirketiniz karton bardaklar yoluyla hem imaj tazeler hem kurumsal bir kimlik kazanır hem de iyi bir reklam yoluyla ön plana çıkar.

Logolu Karton Bardak Özellikleri

Logolu karton bardak firmamız tarafından kaliteden ödün vermeden özenle tasarlanmaktadır. Istediğiniz logoyu seçtiğiniz bardak üzerine talepleriniz doğrultusunda, arzu edilen renk ve şekilde basıyoruz. Bu bardaklar aynı zamanda sıcak ve soğuk içeceklere uygun yapıda üretiliyor. Böylece sıcak içecekleri tercih etmeniz durumunda bu bardakların kalitesi sayesinde eliniz yanmadan kullanabilirsiniz. Ayrıca dökülmelere, akmalara, sızıntılara ve kırılmalara karşı dayanıklı olan bu bardaklar ile konforunuzu da arttırıyoruz.

Logolu karton bardak hafif yapılasıyla kullanım kolaylığı da sağlıyor. Böylece bu bardakları yanınızda götürebilir ve içeceğiniz bittiğinde kolayca atabilirsiniz. Kullan at özelliği bu bardakların daha hijyenik olmasını da sağlıyor. Yine bu özellik bu bardakları kullanan firmalar için de büyük bir kolaylıktır.

Logolu karton bardakların bir diğer özelliği ise insan sağlığına zararlı olmayışlarıdır. Diğer kullan at bardaklardan olan plastik bardaklar veya plastik içeren karton bardaklar insan sağlığına ve doğaya zararlıyken firmamız tarafından tamamen doğal malzemelerden üretilen karton bardaklar, insan sağlığı için herhangi bir tehlike barındırmamaktadır. Bu bardaklar yine tamamen doğal malzemeden üretildiği için geri dönüşüme de uygundur. Bütün karton bardakların geri dönüşüme uygun olmadığı bilinen bir gerçektir. Ancak profesyonel ekibimiz doğa dostu bir üretim yaparak çevreci bir yaklaşıma uygun üretim gerçekleştirmektedir. Böylece bu bardaklar geri dönüşüm yoluyla ülke ekonomisine de katkı sağlar. Geri dönüşüm sayesinde kaynak israfının önüne geçilerek enerjiden ve zamandan da tasarruf edilir.

Karton bardağınıza bastırmak istediğiniz içeriği (logo,fotoğraf, resim, yazı) +90 532 776 11 22 numaralı WhatsApp hattımıza gönderebilirsiniz., .

TOP