Özel Günler İçin Karton Bardak

Karton bardakların en çok kullanıldığı yerlerden birisi de toplu organizasyonlardır. Düğün, nişan, söz, kına veya doğum günlerinde baskılı karton bardak çok sık tercih edilir. Bunun en büyük sebebi kullan at özelliği sayesinde kolay kullanım olanağı sağlamasıdır. Bu yüzden neredeyse tüm organizasyon şirketleri böyle özel günler için karton bardak tercih eder.

Özel günlerde kullanılacak karton bardakların bazı özelliklere sahip olması gerekir. Bu özelliklere burada kısaca değineceğiz.

Kaliteli Karton Bardak

En özel günlerde kullanılacağı için bu bardakların kaliteli olması gerekir. Kaliteli Karton Bardak kullanımı dökülmelerin, sızmaların ve kırılmaların önüne geçer. Firmamız en özel günler için en kaliteli karton bardakları üretmektedir. Sunduğumuz üstün kalite ile müşteri memnuniyetini sağlamayı hedefliyoruz.

Baskılı Karton Bardak

Özel günlerde kullanılacak karton bardak çeşitlerinden biri de baskılı karton bardak seçeneğidir. Karton bardaklara istediğiniz baskıyı yapıyoruz. Bu baskıları isterseniz günün anlam ve önemine göre yatırabileceğiniz gibi isterseniz de organizasyon şirketinin logo veya ismini içerecek şekilde de yaptırabilirsiniz. Böylece kolayca bir reklama sahip olabilirsiniz ve isminizi daha geniş kitlelere duyurabilirsiniz. Ayrıca baskılı, logolu bir karton bardak kullanmak size kurumsal bir imaj da çizecektir.

Sağlıklı Karton Bardak

Karton Bardaklar diğer bardak çeşitlerine göre daha sağlıklıdır. Özelllikle kullan at özelliği olna plastik bardaklar ile kıyaslandığında karton bardaklar çok daha sağlıklıdır. Çünkü bu bardaklar doğal malzemeden üretilmektedir. En özel günlerinizde siz de bu bardakları kullanarak sağlıklı bir tercihte bulunabilirsiniz.

Hijyenik Bir Kullanım Seçeneği

Düğün, nişan, söz, kına, doğum günü gibi organizasyonlarda içecek servisinin ne denli önemli olduğunu biliyoruz. Hem sıcak hem de soğuk içecekler için akıtmaz ve sızdırmaz özelliğe sahip bardak kullanmak gerekmektedir. Bu bardakların sıcak geçirmeyişi kadar hijyenik olması da çok önemlidir.

Karton bardaklar kullan at özelliği sayesinde hijyenik bir kullanım imkanı sunar. Ayrıca bu özellik bu bardaklara kolay bir kullanım özelliği de katar. Bu yüzden kalabalık organizasyonlarda en çok tercih edilen bardak çeşitleri baskılı karton bardak çeşitleridir.

Çevre Dostu Karton Bardaklar

Karton bardaklar geri dönüşüme uygun olduğundan çevre dostu bir seçenektir. Geri dönüşüm sayesinde bu bardaklar tekrar doğal kaynak kullanımına gerek kalmadan yeniden üretilir. Böylece enerji ve zamandan tasarruf edildiği gibi ülke ekonomisine de katkı sağlanmış olur. Bu yüzden firmamız tamamen geri dönüşüme uygun bir üretim sürecini tercih ediyor. Bilmeniz gerekir ki bütün karton bardaklar geri dönüşüme uygun değildir. Özellikle plastik içeren bardakların tamamı geri dönüşüme müsait olmaz. Bu bardaklar aynı zamanda insan sağlığına ve doğaya da zararlıdır. Ancak tamamen geri dönüşüme uygun olan karton bardaklar  hem insan sağlığına faydalı hem de doğa dostudur. Siz de özel günlerinizde bu bardakları tercih ederek doğa dostu yaklaşımları destekleyebilirsiniz.

Kullanım Kolaylığı

Karton bardaklar hafif yapılarıyla kullanım kolaylığı sağlar. İstenilen yere taşınması ve istenilen zamanda atılması bu bardakların sağladığı bir diğer kolaylıktır. Karton bardakların sıcağa ve soğuğa karşı dayanıklı yapısı yine kullanıcıların konforunu ve memnuniyetini arttırmaktadır..

Siz de özel günlerinizde baskılı karton bardak yoluyla davetlileriniz için sağlık bir seçim yapabilirsiniz. Bu doğa dostu, kaliteli ve kullanışlı bardaklar en özel günlerinize eşlik ederken istediğiniz içeriğe sahip baskılarla da tasarlanmaktadır. Yapmanız gereken tek şey bizimle iletişime geçmek ve sahip olmak istediğiniz ürünü detaylandırmaktır. Profesyonel ekibimiz isteğiniz doğrultusunda titizlikle, baskılı karton bardaklarınızı en kısa sürede hazırlayacaktır.

Ardencup

170 gr + 18 gr PE
net 3,6 gr/1 Ad

Ardencup

170 gr + 18 gr PE
net 3,6 gr/1 Ad

Ardencup

170 gr + 18 gr PE
net 3,6 gr/1 Ad

Ardencup

170 gr + 18 gr PE
net 3,6 gr/1 Ad

Ardencup

170 gr + 18 gr PE
net 3,6 gr/1 Ad

Karton bardağınıza bastırmak istediğiniz içeriği (logo,fotoğraf, resim, yazı) +90 532 776 11 22 numaralı WhatsApp hattımıza gönderebilirsiniz., .

TOP