Türk Kahvesi ve Karton Bardak

Baskılı karton bardak çok sık tercih edildiği kullanım alanlarından biri de Türk kahvesidir. Bu sıcak bir içecek olduğu için bardağın kalitesi çok önemlidir. Çünkü sızdırmalara ve kırılmalara karşı dayanıklı olması gerekir. Ayrıca eli yakmayacak kadar da kaliteli olmalıdır. Firmamız Türk kahvesi konusunda da en kaliteli karton bardakları üreterek hizmet vermektedir. Bu Türk kahvesi karton bardakları el yakmaz özellikte, sızdırma ve kırılmalara karşı dayanıklıdır.

Kahvenin ömrü uzattığını hepiniz duymuşsunuzdur. Yıllar önce 100 yaşın üzerindeki insanların yaşamasıyla meşhur olan bir adada uzun yaşamın sırrı sorulduğunda bu insanlar hergün kahve içtiklerini söylemiştir. Bu yüzden kahve günümüzde çok şık tercih edilir. Karton bardakla alınabilinen Türk kahvesi ise daha rahat bir kullanım olanağı sağlar. Bu bardakları istediğiniz yerde yanınızda taşıyabilir, istediğiniz zaman atabilirsiniz. Bu yüzden karton bardak kahve kullanımında çok sık tercih edilmeye başlanmıştır.

Baskılı Türk Kahvesi Bardağı

Bir fincan kahve içildiğinde kafein ile birlikte B vitamini, potasyum, folat, fosfor, magnezyum ve polifenol gibi faydası çok yüksek besinler alınmaktadır. Bilindiği gibi polifenoller Alzheimer'dan kansere kadar pek çok ciddi hastalığa karşı üstün bir koruma sağlıyor. Tüm bunlarla birlikte kafein dünya üzerinde en fazla türetilen beyin uyarıcı maddelerden biridir. Yani bu madde beyni etkileyip uyarır, duygu be davranışlarda bazı değişikliklere sebep olur. Bu sebeple kahve çeşitlerinin  belli bir oranda tüketilmesi tavsiye edilmekle birlikte yukarıda saydığımız özelliklerden dolayı kahve çokça tercih edilmektedir.

Baskılı Türk kahvesi bardakları ise hem kolay bir kullanım sağladığından hem de eğlenceli bir görünüme sahip olduğundan çok sık tercih edilmektedir. Bu bardaklara firmanızın ismini veya sloganınızı bastırabilirsiniz. İstediğiniz renk ve modelde tasarlanan baskılı karton bardaklar ile isminizi daha geniş kitlelere duyurabilirsiniz.

Logolu Karton Bardak

Diğer tüm logolu karton bardak gibi Türk kahvesi bardağı konusunda da çevre dostu ve insan sağlığına faydalı üretim yapıyoruz. Bu bardaklar tamamen geri dönüşüme uygun kalitede üretilmektedir. Bu yüzden baskılı karton bardaklar geri dönüşüme kazandırılarak hem enerji tasarrufu yapışabile hem de ülke ekonomisine katkı da bulunulabilir. Çevre dostu bir yaklaşımla ürettiğimiz bu bardaklar doğal malzemeden üretildiğinden insan sağlığına da faydalıdır.

Türk Kahvesi Bardağı İle İsminizi Duyurun

Baskılı Türk Kahvesi bardağı kullanmanız durumunda her bardak firmamız için ayrı bir reklam olacaktır. Bu bardaklar üzerine bastıracağınız logo veya marka ismi sizi dahaa kurumsal bir görüntüye de kavuşturur. Böylece her iş alanında karşılaşılan rekabet ortamında sadece baskılı bir karton bardak ile bir adım ön plana çıkabilirsiniz.

Geri Dönüşüme Uygun Baskılı Karton Bardak

Her karton bardak geri dönüşüme uygun zannedilse de bu konuda büyük bir yanılgı vardır. Birçok karton bardak iç kısmında plastik barındırdığından geri dönüşüme uygun değildir. Firmamız ise tamamen geri dönüşüme uygun karton bardak üretimi yaparak hem insan sağlığını hem de doğayı desteklemeyi hedef edinmektedir.

Siz de baskılı karton bardak tercih ederek sağlığınız için doğru bir yaklaşımda bulunabilirsiniz. Ayrıca bu bardaklara istediğiniz doğrultusunda yapılacak baskılarla firmanızın tanıtımını rahatça yapabilirsiniz. İstediğiniz renk ve modelde baskılar profesyonel ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Bizlere istediğiniz baskıyı bildirmeniz yeterlidir. Ayrıca bu bardaklarda kullanılan kaliteli malzemeler akma ve sızıntılara, yanmalara, kırılmalara da engel olur. Bu yüzden bizi tercih ederek müşteri memnuniyetini de arttırabilirsiniz. Ayrıca firmamız yılların verdiği tecrübe ile üretim süreci boyunca sizin istekleriniz doğrultusunda çalışmalarını yürüteceğinden gönül rahatlığıyla bizi tercih edebilirsiniz.

Ardencup

170 gr + 18 gr PE
net 3,6 gr/1 Ad

Ardencup

170 gr + 18 gr PE
net 3,6 gr/1 Ad

Ardencup

170 gr + 18 gr PE
net 3,6 gr/1 Ad

Ardencup

170 gr + 18 gr PE
net 3,6 gr/1 Ad

Ardencup

170 gr + 18 gr PE
net 3,6 gr/1 Ad

Karton bardağınıza bastırmak istediğiniz içeriği (logo,fotoğraf, resim, yazı) +90 532 776 11 22 numaralı WhatsApp hattımıza gönderebilirsiniz., .

TOP